Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Ośrodek Nauczania Języków Obcych Języki Świata Katarzyna Anna Rokicka

3 5005 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Henryka Sienkiewicza 49

Sienkiewicza

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i składanie ofert szkoleniowych.

  • Szukanie wykonawców: nauczycieli, psychologów, pedagogów, doradców na terenie Polski za pomocą internetu i telefonu oraz zawieranie z nimi umów.

  • Współpraca z koordynatorami prowadzonych zamówień.

  • Rozliczanie wykonanych godzin, kontrola dokumentów i wystawianie faktur.

Nasze wymagania

  • Zapraszamy osoby, które posiadają minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej, organizacjach studenckich itp.

  • Poszukujemy osób dynamicznych, szybkich w działaniu, nie mających problemów w rozmowach telefonicznych i kontaktach z ludźmi.

To oferujemy

  • Szkolenie wstępne.

  • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizję od wartości zrealizowanych szkoleń.

  • Elastyczne godziny oraz możliwość wykonywania części obowiązków z domu.

O nas

Od roku 2000 zajmujemy się prowadzeniem szkoleń i realizacja zamówień na terenie całego kraju.

Świadczymy usługi z zakresu nauczania języków obcych, przedmiotów szkolnych, pomocy psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej oraz doradztwa zawodowego dla podmiotów indywidualnych, firm oraz instytucji i urzędów.