Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

MAX ENERGY Sp. z o.o.

3 0103 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Produkcyjna 92

Zawady

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji biurowej i sprzedażowej (w tym porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji)

  • sporządzanie dokumentacji sprzedażowej

  • redagowanie pism

  • obsługa korespondencji,

  • wsparcie przedstawicieli handlowych w procesie sprzedaży i obsłudze po sprzedażowej klientów (w zakresie administracyjnym)

  • obsługa administracyjna procesu sprzedaży wymagająca kontaktu z partnerami sprzedażowymi

  • obsługa spraw związanych z marketingiem (newsletter, strona www, posty FB, Linkedin)

  • obsługa programów Excel, Word, programów sprzedażowych, systemu wewnętrznego firmy

  • obsługa urządzenia wielofunkcyjnego (kserokopiarka, skaner), niszczarki

  • obsługa komputera

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • komunikatywność, asertywność, sumienność, kultura osobista

  • dobra organizacja pracy, szybkość przyswajania wiedzy

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność przygotowywania dokumentacji biurowej i redagowania pism

To oferujemy

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • cykl szkoleń

O nas

MAX ENERGY Sp. z o.o. jest największym brokerem energetycznym we wschodniej Polsce. Nasza sprzedaż oparta jest na doradztwie biznesowym w doborze dostawcy energii elektrycznej i gazu jak również fotowoltaiki, stacji ładowania do samochodów elektrycznych, rynku mocy i rożnych rozwiązań technicznych.

Przeczytaj o nas więcej

Czym się zajmujemy ?

Jak wygląda praca u nas ?

Jeżeli jesteś liderem, lubisz wyzwania, lubisz spotykać nowych ludzi, tworzyć coś od podstaw - to jest to praca właśnie dla Ciebie. Współpracujemy wyłącznie na zasadach B2B.