Oferta pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

OTTO Work Force

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Jesteś osobą ambitną, zaangażowaną, masz głowę pełną pomysłów? Lubisz wyzwania i nie boisz się wykonywania różnych zadań jednocześnie? Zarażasz pozytywną energią? Szukasz pracy administracyjnej, ale masz niewielkie doświadczenie? Szukamy właśnie Ciebie!

Będziesz u nas odpowiadać za:

• Obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej

• Współpracę z firmami kurierskimi

• Organizacje spotkań, wyjazdów i eventów pracowniczych oraz działań EB

• Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami i klientami

• Obsługę administracyjną wszelkich spraw związanych z bieżącym funkcjonowaniem biura oraz oddziałów spółki

Nasze wymagania

  • Umiejętność planowania, dobra organizacja i zarządzanie własnym czasem

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Postawa can-do!

  • Praktyczna znajomość obsługi MS Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie wyższe

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • System premiowy

  • Pakiet benefitów

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych osób

  • Udział w projektach wewnętrznych

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w ramach realizowanych projektów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • okazjonalna możliwość pracy zdalnej

OTTO Work Force jest wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. W OTTO zetkniesz się z kulturą, w której przedsiębiorczość, samorealizacja i pasja do pracy jest doceniana.

Przewiń do profilu firmy