Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

PGL POLAND sp. z o.o.

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o sprawny przepływ dokumentów i informacji w firmie

  • Wprowadzanie do dedykowanego systemu danych z dokumentów księgowych i logistycznych

  • Inicjowanie obiegu dokumentów w systemie elektronicznym

  • Archiwizowanie dokumentów

  • Tworzenie raportów w Excel

  • Wsparcie działu operacyjnego

Nasze wymagania

  • Sumienność i dokładność w pracy z dokumentami

  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

  • Pozytywne nastawienie

  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

  • Dyspozycyjność

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację

  • Znajomość pakietu MS Office ( szczególnie Excel )

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy

  • Niezbędne narzędzia (laptop)

  • Możliwość poznania specyfiki transportu międzynarodowego (morskiego, lotniczego, kolejowego)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Sushi Day raz w miesiącu

  • Brak dress code

  • Wspólne wyjścia i spotkania integracyjne

O nas

PGL Poland jest dynamicznie rozwijającą się spółką, budującą swoją pozycję w Polsce i Europie. Stawia sobie za cel dołączenie do grona globalnie rozpoznawalnych firm, opartych na nowoczesnym podejściu do biznesu i gotowości do podjęcia każdego wyzwania. Firma wywodzi się z Korei Płd. I posiada kilkanaście oddziałów na całym świecie. Osiąga sukces poprzez opracowanie i dostarczenie klientom usług spełniających ich indywidualne potrzeby. W związku z rozwojem działu poszukujemy osoby na wyżej wymienione stanowisko.