Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Kappa Sport Poland

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Księdza Stanisława Stojałowskiego 61

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta,

  • bieżący kontakt z zagraniczną centralą firmy,

  • kreowanie sprzedaży, poszukiwanie nowych klientów,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • wystawianie faktur,

  • wprowadzanie zamówień,

  • przygotowywanie dokumentów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych, komputera, pakietu MS Office, w szczególności pakietu Excel,

  • umiejętności swobodnego nawiązywania kontaktów,

  • sumienność w wykonywaniu obowiązków, punktualność,

  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,

  • wysoki poziom kultury osobistej.

To oferujemy

  • praca stacjonarna w stabilnej i rozwijającej się firmie.

  • umowa o pracę na pełen etat,

  • praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia pracy.

O nas

Kappa® to marka odzieży sportowej przeznaczona dla aktywnych i dynamicznych ludzi, którzy uprawiając sport, potrzebują technicznego i funkcjonalnego ubrania o nowoczesnym designie. O tym jak silne jest DNA marki niech świadczy fakt, że jej historia sięga 1916 roku. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków firmowych wśród firm odzieży sportowej, czyli logo Kappa®, zwane Omini, powstało 1969 roku i od tamtego czasu jednoznacznie kojarzone jest na całym świecie.

Jako globalna sportowa marka , Kappa® sponsoruje drużyny sportowe i zawodników na całym świecie, w prawie wszystkich dyscyplinach sportowych. Najważniejsze sportowe wydarzenia są zawsze związane z naszymi produktami, a sukcesy naszych partnerów, nierozerwalnie wpisane w historię Kappa®, w historię brandu, który zajmuje czołowe miejsce w europejskiej kulturze futbolu i współczesnej odzieży sportowej.