Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

RUDY FURNITURE Mirosław Rudy

  • Chochołowska 28, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Chochołowska 28

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • obsługa obecnych klientów handlowych na rynkach zagranicznych

  • bieżącą obsługę zamówień , współpraca z dostawcami oraz wystawianie dokumentów sprzedażowych

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami i dostawcami

  • dbanie o obieg dokumentacji księgowej

  • nadzór nad kompleksową realizacja zamówień i dostaw.

  • sprawna i terminowa obsługa reklamacji - ewidencja i rozliczenie

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • dobra znajomość języka Niemieckiego i / lub Angielskiego

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność

  • doskonała organizacja czasu pracy

  • sumienność i dokładność

  • dobra znajomość MS Office ( w szczególności Excel)

  • doświadczenie w dziale handlowym , znajomość branży meblowej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Stałe godziny pracy 8:00-16:00 – praca stacjonarna w biurze,

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Przyjazną, partnerską atmosferę w pracy

O nas

Firma rudy FURNITURE, zajmuje się sprzedażą mebli do międzynarodowych sieci handlowych.