Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Kamila Pilip

2 8003 500 brutto / mies.
  • Bielsko-Biała, śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

Firma współpracująca z podmiotami ogólnopolskimi w zakresie uzyskania najkorzystniejszego finansowania w bankach w zakresie kredytów hipotecznych, firmowych i gotówkowych.

Przyjmę na stanowisko asystentka doradcy finansowego. Studenci studiów zaocznych miłe widziani.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie dokumentacji kredytowej do wskazanych banków
  • Wprowadzanie danych do systemów bankowych

CV proszę wysyłać w wiadomości na portalu Pracuj.pl

Wymagania

  • obsługa komputera
  • obsługa skanera
  • obsługa kserokopiarki
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Możliwość podłączenia się pod multisporta i do prywatnego pakietu medycznego \
  • Możliwość pracy na 3/4 etatu lub na pełny etat
  • Wynagrodzenie za 3/4 etatu - 2000 zł na rękę
  • Wynagrodzenie za pełny etat - 2500 zł na rękę

Ogłoszenie archiwalne