Pracownik Administracyjno - Biurowy

  • Brzesko, małopolskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2019-03-15
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-04-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WIP Welding Installations Projects Sp. z o.o. Sp. kom.

    To firma dynamicznie rozwijająca się w zakresie wykonywania prac montażowych, modernizacyjnych oraz remontowych dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i kosmetycznego. Ponadto przedsiębiorstwo wykonuje prefabrykację i montaż rurociągów, zbiorników i skidów.

    Największym kapitałem przedsiębiorstwa są pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wykonywania prac w wyżej wymienionych gałęziach przemysłu.

    Miejsce pracy: Brzesko
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Co Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace od poniedziałku do piątku od 8 do 16
    • Szansę zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego i rozwoju
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Wynagrodzenie brutto 2-4tys zł
    • Szkolenia
    • Interesującą pracę w przyjaznym i motywującym środowisku
    • Telefon służbowy

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa korespondencji przychodzącej do firmy i wychodzącej,
    • segregowanie i przekazywanie korespondencji do adresatów,
    • obsługa firmowej poczty elektronicznej,
    • drukowanie, kopiowanie,
    • przyjmowanie interesantów,
    • odbieranie telefonów,
    • organizacja zebrań,
    • fakturowanie (CDN Optima),
    • organizowanie i rozliczanie wyjazdów pracowników,
    • prowadzenie gospodarki odzieży BHP dla pracowników,
    • dbanie o dobry kontakt z klientem,
    • sporządzanie raportów i protokołów na potrzeby przełożonego.

    Wymagania:

    • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie B2,
    • min. 1 rok doświadczenia

    CV proszę przesłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.