Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ODEKA SIMP FF Andrzej Wojciechowski

  • Toruńska 286, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Toruńska 286

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja szkoleń zawodowych w formie stacjonarnej i zdalnej

  • Organizowanie i administrowanie szkoleniami

  • Biezący kontakt z kursantami oraz firmami współpracującymi z Ośrodkiem

  • Ewaluacja prowadzonych działań szkoleniowo – rozwojowych,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Samodzielność i komunikatywność

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobra znajomość Worda i obsługi komputera

  • Skrupulatność i rzetelność

  • Wysoka kultura osobista

  • Atutem będzie praca na analogicznym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Praca w młodym zespole

  • Bardzo dobre warunki socjalne w miejscu pracy

  • Premie motywacyjne

  • Szkolenia wprowadzające

  • Umożliwiamy rozwój osobity poprzez podnoszenie swoich kompetencji

O nas

ODEKA SIMP realizuje szkolenia zawodowe od 1961 roku

Mieścimy się w Bydgoszczy przy ulicy Toruńskiej 286, www.odeka.pl

Firma zatrudnia osoby z pasją do koordynowania małych i dużych zadań szkoleniowych.

Praca cechuje się dużą samodzielnością i umiejętnością zarządzania ludźmi i

administrowania danymi, mającą na celu rozwój, wsparcie zarządzania

i koordynację działań Ośrodka związanych ze szkoleniem osób dorosłych

z głębokim szacunkiem dla Klienta, trenerów i współpracowników.