Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH "CORIMP" sp. z o.o.

  • Wojska Polskiego 65, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Wojska Polskiego 65

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja wywozu odpadów w I sektorze Bydgoszczy (Fordon)

  • codzienne przygotowanie tras odbioru odpadów dla brygad

  • przygotowanie rocznych harmonogramów wywozów

  • rozwiązywanie problemów związanych z administrowanym rejonem

  • analiza, optymalizacja i realizacja działań zapobiegające występowaniu reklamacji

  • stały kontakt z BOK w Urzędzie Miasta Bydgoszcz

  • codzienna weryfikacja zrealizowanych tras

  • stały kontakt z brygadami

  • stały kontakt z klientami indywidualnymi i firmami

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość systemu Windows oraz pakietu biurowego Office (w szczególności Excel)

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • samodzielność i komunikatywność

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku

O nas

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych CORIMP sp. z o.o. zajmująca się zagospodarowaniem odpadów komunalnych i opakowaniowych. Zatrudni pracownika do Działu Obsługi Klienta - praca biurowa