Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Przedszkole i Szkoła Centrum Edukacji Montessori

Maksymiliana Piotrowskiego 12

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie teczek pracowników, oraz ewidencja czasu pracy,

  • Podstawowy kontakt telefoniczny oraz osobisty z rodzicami placówki,

  • Wprowadzanie danych do SIO,

  • Obsługa oraz wprowadzanie danych do aplikacji/programu rozliczeniowo-organizacyjnego,

  • Prowadzenie rejestrów, dokumentacji i ewidencji wymaganych w placówce oświatowej,

  • Kontakt z cateringiem,

  • Kontrolowanie pracowników obsługi pod kątem wykonywania obowiązków, dotrzymywania procedur,

  • Sprawdzanie stanu budynku, placu zabaw, czystości obiektu oraz estetyki.

  • Monitorowanie zaopatrzenia biurowego, środków higienicznych, przygotowywanie listy zakupów oraz dokonywanie zakupów,

  • Obsługa urządzeń biurowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, Power Point).,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność ustalania priorytetów,

  • Samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność,

  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, entuzjazm oraz energia w pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę w godzinach 8:00-16:00

  • brak nadgodzin

  • ciepłą i rodzinną atmosferę

  • pracę w energicznym oraz inspirującym zespole,

  • możliwość poznania filozofii Marii Montessori

  • pracę w stabilnej, 10 letniej placówce.

O nas

Centrum Edukacji Montessori jest niepubliczną placówką edukacyjną prowadzoną przez Akademię Projektów Artystycznych s.c. Marianna i Adam Mordka. w dwóch lokalizacjach: przy ulicy Bydgoskiej w Niemczu oraz przy ulicy Maksymiliana Piotrowskiego 12-14 w Bydgoszczy. Misją placówki jest edukacja w ramach metodyki opracowanej na początku XX w. przez Marię Montessori. Zakres edukacyjny obejmuje szczeble od żłobka do szkoły podstawowej; realizowane są zajęcia przedszkolne oraz “zerówka”.

Centrum Edukacji Montessori powstało 10 lat temu i na dzień dzisiejszy zatrudnia ponad 40 pracowników w oparciu o umowy o pracę oraz prowadzi około 200 uczniów.