Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ZONDA.AERO sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad dokumentacją szkoleniową

  • Organizowanie i koordynacja pracy w biurze

  • Przygotowywanie umów oraz aktualizacja dokumentacji szkoleniowej

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy

  • Kontakt z klientami

  • Utrzymywanie porządku w archiwach, pismach i dokumentach

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość programów pakietu MS Office

  • Sumienność, dokładność

  • Dobra organizacja pracy

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Mile widziane:

  • Znajomość przepisów lotniczych

  • Doświadczenie w branży lotniczej

  • Doświadczenie w korzystaniu z programu EVIONICA

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Pracę w ciekawej lokalizacji - teren Portu Lotniczego Bydgoszcz

  • Możliwość udziału w eventach z lotami widokowymi np. Mazury Air Show, Festiwal Wiatru w Ustce

  • Możliwość udziału w konferencjach lotniczych

O nas

Jesteś pasjonatem / pasjonatką lotnictwa?

Marzysz o biurze z widokiem na pas startowy?

Już dziś dołącz do zespołu prawdziwych miłośników lotnictwa, którzy tworzą Organizację Szkolenia Lotniczego!

ZONDA.AERO to przede wszystkim ludzie: instruktorzy, piloci i specjaliści, posiadający kwalifikacje i umiejętności oraz jeden wspólny cel: wysoki poziom bezpieczeństwa i jakości oferowanych usług.

Wyznacznikiem naszej działalności zawsze była dbałość o szczegóły i zadowolenie klienta. Na bieżąco rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę dostosowując ją do trendów rynku oraz potrzeb i oczekiwań, aby zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych usług takich jak szkolenia lotnicze, czy loty widokowe.