Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ASNET MONITORING sp. z o.o. SPÓŁKA JAWNA

3 9006 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Toruńska 151, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), Indywidualne godziny pracy
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, Indywidualne godziny pracy
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Toruńska 151

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zapytań mailowych i zapytań telefonicznych od obecnych klientów jak i potencjalnych,

  • Przygotowywanie mailowych ofert handlowych przy użyciu szablonów i standardów obowiązujących w firmie,

  • Renegocjacja kontraktów,

  • Koordynacja zleceń w trakcie realizacji,

  • Raportowanie wyników działań handlowych,

  • Administracja, aktualizacja baz danych kontrahentów

  • Przygotowywanie umów, indywidualnych warunków cenowych

Nasze wymagania

  • Być może szukamy właśnie Ciebie ? Daj się poznać, zaaplikuj do Nas.

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość środowiska MS Office głównie Word, Excel, narzędzi sieciowych

  • Znajomość środowiska Gmail

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Miłą atmosferę, dzięki pracy w przyjaznej przestrzeni

  • Wsparcie (merytoryczne i praktyczne) w zakresie produktowym i handlowym,

  • Indywidualne godziny pracy,

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia,

  • Współpracę w ramach B2B,

  • Wynagrodzenie podstawowe od 4800 brutto, plus system prowizyjny oraz kwartalny system premiowy,

  • Praca stacjonarna w pomieszczeniach biurowych firmy w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 151

O nas

ASNET Monitoring - Systemy lokalizacyjne GPS lider z 26 letnim doświadczeniem w branży monitoringu i ochrony pojazdów GPS w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko Opiekun klienta / Pracownik Biurowy (Dział technologii monitoringu pojazdów)

Być może szukamy właśnie Ciebie ?

Daj się poznać, zaaplikuj do Nas.