Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

ZONDA.AERO sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad dokumentacją szkoleniową
  • Organizowanie i koordynacja pracy w biurze
  • Przygotowywanie umów oraz aktualizacja dokumentacji szkoleniowej
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy
  • Kontakt z klientami
  • Utrzymywanie porządku w archiwach, pismach i dokumentach

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów pakietu MS Office
  • Sumienność, dokładność
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w pracy biurowej
  • Mile widziane:
  • Znajomość przepisów lotniczych
  • Doświadczenie w branży lotniczej
  • Doświadczenie w korzystaniu z programu EVIONICA

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Pracę w ciekawej lokalizacji - teren Portu Lotniczego Bydgoszcz
  • Możliwość udziału w eventach z lotami widokowymi np. Mazury Air Show, Airshow Leszno
  • Możliwość udziału w konferencjach lotniczych

O nas

Jesteś pasjonatem / pasjonatką lotnictwa?

Marzysz o biurze z widokiem na pas startowy?

Już dziś dołącz do zespołu prawdziwych miłośników lotnictwa, którzy tworzą Organizację Szkolenia Lotniczego!

ZONDA.AERO to przede wszystkim ludzie: instruktorzy, piloci i specjaliści, posiadający kwalifikacje i umiejętności oraz jeden wspólny cel: wysoki poziom bezpieczeństwa i jakości oferowanych usług.

Wyznacznikiem naszej działalności zawsze była dbałość o szczegóły i zadowolenie klienta. Na bieżąco rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę dostosowując ją do trendów rynku oraz potrzeb i oczekiwań, aby zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych usług takich jak szkolenia lotnicze, czy loty widokowe.

Pracownik administracyjno-biurowy, Bydgoszcz