Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjno – Biurowy

EVOKLIMA sp. z o.o.O firmie

  • Bytom, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która specjalizuję się w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych, pomp ciepła oraz akcesoriów powiązanych. Zaopatrujemy firmy działające w branży klimatyzacyjnej. W naszej pracy stawiamy na rozwój, doświadczenie oraz pozytywną atmosferę w zespole

Twój zakres odpowiedzialności obejmuje następujące zadania:

· Zarządzanie przepływem informacji związanym z zamówieniami

· Kontakt z dostawcami oraz klientami w sprawie szczegółów zamówienia.

· wsparcie organizacji zamówień pod kątem transportu i logistyki,

· obsługa reklamacji: kontrola realizacji zgłoszeń reklamacyjnych

· Praca z dokumentami zakupowymi, reklamacyjnymi i logistycznymi (faktury, dokumenty wz, wprowadzanie dostaw, itp.)

· wsparcie przy sporządzaniu ofert handlowych i bieżącej obsłudze klientów wraz z przygotowaniem i weryfikacją dokumentów wymaganych do realizacji procesu sprzedaży

· Bieżąca obsługa procesów sprzedaży w systemie COMARCH ERP Optima

· Asystowanie i pomoc w pracy pracowników innych działów ( w razie takiej potrzeby i możliwości )

· Realizację zadań związanych z obiegiem dokumentów w firmie

· Wystawianie faktur

· Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania :

Dobra organizacja pracy

 Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Samodzielna  praca  w stabilnej firmie

 Bardzo Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

Umowę o pracę

Pracę w młodym zespole

Odpowiedzialną, różnorodną i pełną wyzwań pracę

Ogłoszenie archiwalne