Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno - biurowy

TAMA SP. Z O.O.

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

przygotowywanie dokumentacji,

współpraca z działem handlowym i zarządem firmy,

przyjmowanie poczty przychodzącej,

przygotowanie poczty wychodzącej,

nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

archiwizacja dokumentów,

uzupełnianie danych w systemie informatycznym,

dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

Wymagania:

wykształcenie średnie lub wyższe,

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

zdolność analitycznego myślenia,

znajomość pakietu MS Office,

umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów,

dokładność, sumienność,

prawo jazdy kategoria B,

pozytywne nastawienie do pracy.

To oferujemy

Oferujemy:

umowa o pracę,

szkolenie wewnętrzne,

praca w zgranym i energicznym zespole,

możliwość realizacji własnych pomysłów,

atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od posiadanych kompetencji.

O nas

Tama Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze wierzytelności oraz obsłudze prawnej przedsiębiorstw zapewniając swoim klientom płynność finansową poprzez efektywne zarządzanie wierzytelnościami, w szczególności skuteczną windykację dłużników.