Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ADM CHORZÓW sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Fryderyka Chopina 10

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące prowadzenie korespondencji z kontrahentami, właścicielami,

  • Wydawanie zgód na pracę remontowe, montażowe oraz instalacyjne według przyjętych procedur,

  • Ewidencjonowanie wykonanych przeglądów ogólnobudowlanych, kominiarskich, gazowych, elektrycznych, rocznych i pięcioletnich,

  • Przygotowywanie niezbędnych wniosków do odpowiednich instytucji celem prowadzenia prac remontowych,

  • Realizacja zadań w ramach przypisanego działu,

  • Sprawdzenie kompletności załączników do faktur,

  • Współpraca z inspektorami branżowymi,

  • Zgłaszanie do wykonawcy usterek, poprawek prac będących na gwarancji,

  • Pomoc w umawianiu spotkań służbowych inspektorów,

  • Kompletowanie i przechowywanie korespondencji oraz dokumentacji technicznej,

  • Prowadzenie książek obiektu budowlanego,

  • Wprowadzanie protokołu do programu,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • umiejętność obsługi komputera, znajomość środowiska MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, sumienność,

  • Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • obsługa oprogramowania System Łatwej Obsługi Nieruchomości firmy Mieszczanin,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • pracę w miłej atmosferze,

  • samodzielną i ciekawą pracę,

O nas

ADM Chorzów Sp. z o.o. jest rzetelnym zarządcą nieruchomościami, wiarygodnym partnerem finansowym, solidnym płatnikiem. ADM Chorzów Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego w dziale nadzoru nad remontami.

Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.