Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Businessbar.pl Sp. z o.o.

5 0005 800 brutto / mies.
  • Kadecka 5A, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Kadecka 5A

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji spółek Grupy AMB

  • Zarządzanie umowami Grupy – przygotowywanie dokumentów, obieg, rejestracja

  • Kontrola obiegu dokumentów i korespondencji w firmie oraz przygotowywanie pism

  • Współpraca z Kancelarią Adwokacką

  • Przygotowywanie dokumentów, zestawień zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu

  • Współpraca z pozostałymi działami Grupy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie licencjackie lub wyższe

  • Dobre umiejętności obsługi pakietu MS Office

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Język angielski w stopniu średnio-zaawansowanym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zdolności organizacyjne oraz wysokie umiejętności komunikacji na zewnątrz oraz wewnątrz organizacji

  • Poufność w zakresie danych spółki i pozyskanych informacji służbowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

O nas

Jesteśmy grupą doświadczonych ludzi, których łączy jeden wspólny cel – spełnianie wygórowanych wymagań klientów. W skład Grupy AMB wchodzą firmy z kilku sektorów: deweloperskiego, gastronomicznego, handlu, inwestycji i consultingu oraz nowych technologii. Poszukujemy odpowiedzialnej i konkretnej osoby, która zajmie stanowisko w dziale administracji.