Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

BIURO RACHUNKOWE "K&K KSIĄŻKI I KSIĘGI" EDYTA KUTER

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie Ksiąg Handlowych klientów biura

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów, prowadzenie rejestrów VAT

  • Obsługa klientów w zakresie prowadzenia pełnej księgowości

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac

  • Sporządzanie deklaracji ZUS

  • Prowadzenie Kadr

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku jako księgowa/księgowy.

  • Dobra znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego.

  • Umiejętność prowadzenia ksiąg rachunkowych.

  • Dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

  • Znajomość zasad rozliczania składek ZUS pracowników i osób prowadzących działalność gospodarczą.

  • Obsługa programu Płatnik.

  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office.

  • Umiejętność pracy samodzielnej.

  • Mile widziana znajomość obsługi programu księgowego Optima.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Stałe wynagrodzenie.

  • Pracę w biurze w Częstochowie

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w młodym, zgranym zespole