Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "TERLECKI" sp.j.

4 5006 000 brutto / mies.
  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa biura, fakturowanie

  • przygotowywanie raportów i analiz, w tym sprzedażowych

  • budowanie bezpośrednich, długofalowych relacji z klientami

  • kontakt z kontrahentami i potencjalnymi klientami również w języku niemieckim

  • pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i samodzielność

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od efektów pracy

  • wszelkie narzędzia niezbędne do pracy

  • szkolenia wstępne i pomoc na każdym etapie pracy

  • miłą i przyjazną atmosferę w rodzinnej Firmie z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku

O nas

Od 40 lat nieprzerwanie dostarczamy wysokiej jakości utensylia funeralne.

Produkujemy okucia do trumien – antaby, krzyże, wizerunki, zakrętki. Nasza oferta akcesoriów pogrzebowych jest jedną z najszerszych na rynku. Obecnie poszukujemy pracownika biurowego odpowiedzialnego za obieg bieżących dokumentów, realizację zamówień oraz kontakt z klientem- również niemieckim. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przyjęcie dostaw, fakturowanie, przygotowanie analiz sprzedażowych, pozyskanie nowych klientów oraz opiekę nad stałymi klientami.

Zapraszamy do składnia CV przez portal Pracuj.pl lub bezpośrednio na adres [email protected]