Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

"AGROKORDI TRANS" sp. z o.o.

4 0004 500 brutto / mies.
  • Dębe 47, Dębe (pow. kaliski)
    Dębe (pow. kaliski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

47

Dębe (pow. kaliski)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące prace administracyjne,

  • Organizowanie, nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w biurze,

  • Budowanie efektywnej współpracy z innymi działami w firmie,

  • Sporządzanie i kontrolowanie dokumentacji oraz korespondencji,

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Rozliczanie czasu pracy kierowców

  • Przygotowywanie dokumentów wysyłkowych

  • Tworzenie raportów i analiz,

  • Bezpośrednia komunikacja z klientem, również w języku angielskim

  • Obsługa urządzeń biurowych,

  • Zaopatrzenie biura,

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Znajomość branży transportowej i spedycyjnej będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość systemu księgowego OPTIMA będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość systemu SPEED będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie spedycyjno-transportowej

  • Możliwość awansu zawodowego

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Praca od 8:00-16:00

O nas

Firma transportowo-spedycyjna na rynku od 2008 roku

adres email: [email protected]

Tel. 502894329