Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno -biurowy

MLDOM Sakowicz Krawiec Karaszewski Spółka Jawna

3 9174 651 brutto / mies.
  • Długołęka (pow. wrocławski)

    Długołęka (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura;

  • Obsługa korespondencji i przesyłek kurierskich;

  • Odpowiedzialność za sprawny obieg dokumentów i informacji w firmie;

  • Wprowadzanie i wystawianie dokumentów sprzedaży i zakupu (VAT);

  • Koordynacja faktur w systemie oraz współpraca z biurem księgowym w zakresie zestawień dokumentów;

  • Archiwizacja dokumentów;

  • Zapewnienie kompleksowego zaopatrzenia biura;

  • Organizacja spotkań.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość środowiska Windows oraz pakietu Office - Word, Excel, Outlook, systemu operacyjnego iOS;

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, umiejętność współpracy;

  • Własna inicjatywa, kreatywność i zaangażowanie;

  • Doświadczenie na stanowisku asystentki lub w administracji mile widziane;

  • Oczekujemy pozytywnego nastawienia, uśmiechu na twarzy i chęci podejmowania nowych wyzwań (zakres obowiązków stopniowo zostanie rozszerzony).

To oferujemy

  • Stabilny i perspektywiczny rozwój w grupie MieszkajLogicznie.pl;

  • Pracę z wyjątkowymi ludźmi, w wyjątkowym Zespole;

  • Dużo wyzwań i doświadczeń. Możliwość rozwoju zawodowego wspierany szkoleniami i potrzebnymi narzędziami;

  • Telefon służbowy (jeżeli będzie taka potrzeba);

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

O nas

Kim jesteśmy?

MieszkajLogicznie.pl jest na rynku 7 lat. Z dużym powodzeniem realizujemy Inwestycje deweloperskie w obszarze zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej, szeregowej i szeregowej dwulokalowej. Swoje kroki kierujemy w stronę zabudowy wielorodzinnej.

Z racji tego, że jesteśmy uporządkowaną procesowo firmą, systematycznie dążymy do postawionego wspólnie celu.

Dlatego:

Starannie dobieramy osoby do naszego Zespołu;

Budujemy relacje oparte na partnerstwie i poszanowaniu zdania drugiego człowieka;

Pilnujemy przejrzystej komunikacji i dobrego klimatu pracy;

Stawiamy na rozwój zawodowy, tworząc fascynujące projekty i inwestując w naszych współpracowników;

Dużo wymagamy. Przede wszystkim od siebie, ale i też od innych;

Zależy nam na długotrwałej współpracy, opartej na wspólnych wartościach.