Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

EXPECT

  • Fałkowo (pow. gnieźnieński)

    Fałkowo (pow. gnieźnieński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura

  • Nadzór nad korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną

  • Koordynacja dostaw materiałów i usług

  • Przygotowywanie raportów, zestawień, prezentacji

  • Rejestracja faktur kosztowych i koordynacja ich obiegu wewnętrznego,

  • Weryfikacja rozliczeń z kontrahentami

  • Analiza i aktualizacja stanów magazynowych

  • Kompletowanie oraz wysyłka zamówień

  • Koordynowanie zamówień z produkcją (planowanie produkcji)

  • Kontakt z klientami firmy

  • Wsparcie w zakresie działań marketingowych

Nasze wymagania

  • Bezproblemowa i samodzielna obsługa podstawowych programów z pakietu MS OFFICE (warunek konieczny)

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Duża motywacja do pracy i chęć rozwoju

  • Dodatkowym atutem będzie: sprawna komunikacja w języku angielskim i prawo jazdy kat.B

To oferujemy

Oferujemy stabilną pracę w miłej atmosferze na stanowisku koordynator biura oraz działu zamówień (pracownik administracyjno-biurowy).

O nas

KALIMO - polska firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się produkcją odzieży pod własną marką.