Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Micewicz-Kłoda

  • Czarny Dwór 12, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Czarny Dwór 12

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracy kilkuosobowego zespołu prawników;

  • Dbanie o wizerunek oraz prawidłowe zaopatrzenie Kancelarii;

  • Bieżąca obsługa administracyjna Kancelarii;

  • Codzienna praca z dokumentami (m.in. formatowanie, archiwizacja);

  • Wystawianie faktur, not księgowych, obciążeniowych oraz innych dokumentów księgowych;

  • Koordynacja elektronicznego kalendarza, organizacja spotkań;

  • Kontakt z instytucjami, urzędami, sądami;

  • Obsługa Klienta w Kancelarii;

  • Koordynacja windykacji masowej;

  • Praca na wzorach dokumentów, pism, wezwań, pozwów;

  • Obsługa poczty;

  • Inne prace organizacyjne i administracyjne.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania biurem;

  • Mile widziane osoby z wykształceniem z zakresu zarządzania, księgowości;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office;

  • Skrupulatność i rzetelność;

  • Wysoka kultura osobista i bardzo dobra organizacja czasu pracy;

  • Dyspozycyjność w godzinach 9-17.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Wkrótce przenosimy się do nowoczesnego biura w centrum Wrzeszcza;

  • Narzędzia ułatwiające sprawną pracę;

  • Praca z prężnie rozwijającym się zespołem;

  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy.

  • Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV na adres: [email protected]

O nas

Kancelaria Radcy Prawnego świadczy profesjonalną pomoc prawną zarówno na rzecz podmiotów indywidualnych jak i prowadzących działalność gospodarczą. Zajmujemy się szerokim spektrum spraw, głównie z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa handlowego.