Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

AURA HERBALS Sp. z o.o.

3 9004 200 brutto / mies.
  • Botaniczna 12, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Botaniczna 12

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna biura

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji, dokumentów i informacji

  • Współpraca i rozliczenia z podmiotami zewnętrznymi

  • Archiwizacja dokumentów,

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, kierunkowe (preferowana, rachunkowość, ekonomia),

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość j. angielskiego

  • Umiejętność współpracy z innymi osobami oraz zdolności organizacyjne

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych i łatwość wyszukiwania informacji w internecie,

  • Umiejętnośc pracy pod presją czasu i analitycznego myślenia,

  • Mile widziana znajomość prawa pracy.

  • Chęć do nabycia nowych umiejętności

  • Wysoka dyscyplina i odpowiedzialność wewnętrzna

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole w miłej atmosferze w nowoczesnej firmie,

  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne PZU

  • Adekwatne wynagrodzenie na umowę o pracę

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Rabat pracowniczy na produkty Aura Herbals

O nas

Aura Herbals tworzy produkty Prosto dla zdrowia. Droga do zaufanej marki rozpoczęła się od produkcji ekologicznej żywności. Wiedząc, że organizm ludzki nie wszystkie najważniejsze składniki i mikroelementy jest w stanie otrzymać z pożywienia, a także w związku ze zmieniającym się stylem życia, postanowiliśmy rozpocząć produkcję suplementów diety. Marce zaufało już tysiące osób, w tym Klienci aptek i dużych sieci drogeryjnych. Wszystkie produkty tworzymy z miłości do natury, zdrowia i ludzi. Tak, aby w prosty i bezpieczny sposób nasi Klienci mogli uzupełnić dietę w niezbędne witaminy, minerały i cenne składniki aktywne.