Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

NEPTUN ENERGY SZYMON MASŁO

4 0005 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

aleja Grunwaldzka 472b

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu sprzedaży - kontakt z działem handlowym

  • bieżąca administracyjno-organizacyjna obsługa biura

  • prowadzenie korespondencji firmowej

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w CRM

  • redagowanie oraz publikowanie komunikatów firmowych

  • organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

  • zarządzanie dostawami materiałów biurowych: przygotowanie i składanie zamówień, kontakty z dostawcami i innymi jednostkami współpracującymi

  • obsługa telefoniczna klienta

  • uruchamianie kredytów dla klientów indywidualnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku biurowym

  • umiejętność selekcjonowania informacji i nadawania im priorytetów

  • umiejętność organizacji pracy – samodzielność, inicjatywa, sumienność

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office EXEL

  • bardzo dobra komunikatywność

  • podstawowa znajomość zagadnień finansowych

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – zadaniowy system pracy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość awansu na kierownika biura

  • Szkolenia zawodowe i rozwój

  • dostęp do pysznej, świeżo mielonej kawy z ekspresu,

  • szeroki wybór herbat różnego rodzaju,

  • mleko w twojej ulubionej wersji (3,2%, 2%, bez laktozy, roślinne),

  • na deser pyszne owoce (w zależności od sezonu: arbuz, jabłko, mandarynki, banany, gruszki, a nawet kiwi!),

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firma w branży OZE. Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych dla klienta indywidualnego oraz biznesowego.