Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

ZAPAKO Piotr KusyO firmie

ZAPAKO Piotr Kusy

aleja Grunwaldzka 186

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Praca będzie polegać na obsłudze mailowej jak i telefonicznej klientów. Poszukujemy osoby otwartej, łatwo nawiązującej kontakty.

Mile widziane osoby po studiach lub na ostatnim roku ;)

Nasze wymagania

  • Łatwość nawiązywanie kontaktów
  • Wykształcenie Wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne od umiejętności
  • prace w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole :)

O nas

Firma Zapako.pl poszukuje osoby do pracy na stanowisku pracownik administracyjny oraz ds. obsługi klienta. Zajmujemy się wdrażaniem ekologicznych projektów w E-commerce.

Praca w międzynarodowym środowisku, wymagana dobra znajomość języka angielskiego.

Pracownik administracyjno-biurowy, aleja Grunwaldzka 186, Gdańsk