Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO RADOSŁAW MICEWICZ-KŁODA

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracy kilkuosobowego zespołu prawników;

  • Dbanie o wizerunek oraz prawidłowe zaopatrzenie Kancelarii;

  • Codzienna praca z dokumentami (m.in. formatowanie, archiwizacja);

  • Koordynacja elektronicznego kalendarza;

  • Kontakt z instytucjami, urzędami, sądami;

  • Koordynacja windykacji masowej;

  • Obsługa poczty;

  • Inne prace organizacyjne i administracyjne.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania biurem;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office;

  • Skrupulatność i rzetelność;

  • Wysoka kultura osobista i bardzo dobra organizacja czasu pracy;

  • Dyspozycyjność w godzinach 9-17.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Wkrótce przenosimy się do nowoczesnego biura w centrum Wrzeszcza;

  • Narzędzia ułatwiające sprawną pracę;

  • Praca z prężnie rozwijającym się zespołem;

  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy.

O nas

Ofertę naszych usług kierujemy zarówno do podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych, niebędących przedsiębiorcami.

Współpraca z Klientem może polegać na jego stałej, kompleksowej obsłudze prawnej, bądź na udzielaniu doraźnych porad i konsultacji prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, umów, pism czy zastępstwie prawnym i procesowym.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do jego aktualnych potrzeb. Wyróżnia Nas nie tylko najlepszy standard pomocy prawnej, lecz także wyjątkowe relacje z Klientem. Szczególny nacisk kładziemy na łatwy dostęp do informacji na temat prowadzonych spraw i dyspozycyjność.

Świadczymy usługi profesjonalnie, wszechstronnie, sprawnie i skutecznie. Naszą wizytówką jest najwyższa jakość, którą osiągamy nie tylko dzięki wiedzy merytorycznej i doświadczeniu zawodowemu, lecz także poprzez odpowiedni kontakt z Klientem.