Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

TUNDRA ADVISORY sp. z o.o.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Do Studzienki 63, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Do Studzienki 63

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie obiegu oraz sporządzanie dokumentów księgowych: faktury, rachunki oraz koordynacja procesów płatniczych;

  • prowadzenie baz danych dotyczących: przychodów, kosztów, płatności, dokumentacji księgowej i projektowej, rejestru umów itp.;

  • przygotowanie i edycja dokumentów: wnioski, protokoły, pisma, prezentacje itp.;

  • pomoc w analizach, zbieraniu i opracowywaniu materiałów i informacji branżowych;

  • prowadzenie archiwizacji dokumentacji;

  • inne prace administracyjno-biurowe;

  • współudział w analizach potencjalnych obszarów pod inwestycje fotowoltaiczne i wiatrowe (w zależności od posiadanych i nabywanych w trakcie pracy kwalifikacji);

  • pomoc w ocenie zidentyfikowanych nieruchomości pod realizację projektów OZE (w zależności od posiadanych i nabywanych w trakcie pracy kwalifikacji);

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze MS Office: Excel, Word, PowerPoint, Outlook;

  • podstawowa znajomością procesów księgowych;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • mile widziane doświadczenie w branży OZE oraz umiejętność pracy z mapami;

To oferujemy

  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę, w solidnej firmie z dużym doświadczeniem w sektorze energii odnawialnych;

  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i pracę przy rozwoju nowych projektów OZE;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • możliwość ustalenia elastycznych godzin, a także opcje pracy hybrydowej;

  • zdobycie szerokiej wiedzy z zakresu OZE.

O nas

Tundra Advisory Sp. z o. o jest obecna na rynku energetyki odnawialnej w Polsce od 2008 roku. Posiadamy unikalne doświadczenie we wszystkich fazach rozwoju projektów OZE zdobyte podczas realizacji farm wiatrowych o łącznej mocy 90MW. Świadczymy także usługi doradcze w zakresie inwestycji fotowoltaicznych oraz wiatrowych dla innych podmiotów, stosownie do indywidualnych potrzeb.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów działających od wielu lat w branży energii odnawialnej. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji i zarządzaniu projektami OZE zarówno w Polsce jak i Hiszpanii.