Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

COMPLEX ACCOUNTING LIMITED sp. z o.o.

3 9654 750 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Księdza Leona Miszewskiego 16

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Oferujemy pełne szkolenie przed rozpoczęciem wykonywania poniższych obowiązków:

  • Odbieranie telefonów od istniejących i od potencjalnych Klientów

  • Prowadzenie korespondencji mailowej z Klientami biura

  • Przygotowywanie zestawień i raportów min. dotyczących kontroli czasu poświęconego firmom

  • Wprowadzanie danych Klientów do programów CRM

  • Wystawianie faktur

  • Doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rodzaju działalności gospodarczej w UK

  • Rejestracja nowych firm Spółek Limited ,Partnerships, Self-employment w Companies House (odpowiedniku polskiego KRS)

  • Pisanie listów, odwołań do HMRC (odpowiednika polskiego Urzędu Skarbowego)

  • Przyjmowanie płatności kartą

  • Wspieranie księgowych podczas wykonywania ich codziennych obowiązków (możliwe telefony do Urzędów w UK)

  • Obsługa spraw związanych z National Insurance (umawianie spotkań w Job Centre i udzielanie porad Klientom w tym zakresie)

  • Inne zadania administracyjne zlecone przez przełożonego

  • Dbanie o zaopatrzenie biura w podstawowe artykuły biurowe i spożywcze

  • Wraz z rozwojem w naszej firmie przejęcie obowiązków związanych z PAYE, Payroll, Auto Enrolment, CIS.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)

  • Możliwość podjęcia pracy w ciągu dwóch tygodni

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • Dokładność, zorganizowanie, komunikatywność

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziane:

  • wiedza dotycząca podatków i podstaw księgowości

  • studia (ukończone bądź w trakcie) z zakresu księgowości/ekonomii/administracji

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia niezwykle użytecznej i unikalnej na rynku polskim wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej na terytorium UK

  • Dogodna lokalizacja biura (łatwy dojazd komunikacją miejską)

O nas

Complex Accounting Limited Sp. z o.o. jest spółką córką jednego z największych polskich biur ksiegowych w UK. Macierzysta spółka Complex Accounting Ltd mieści się w Londynie i działa na rynku w UK od 15 lat. Spółka córka została założona ponad 5 lat temu. Obecnie nasza firma obsługuje ponad 2000 podmiotów gospodarczych działających zarówno na terenie UK jak i Polski.