Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Spectrum Sp. z o.o.

  • Leszczynowa 8, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Leszczynowa 8

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

- weryfikacja dokumentacji

- przygotowywanie dokumentacji przyłączeniowej

- składanie wniosków do dotacji

- opieka nad obiegiem dokumentacji w firmie

Nasze wymagania

Jeśli jesteś:

- komunikatywna

- skrupulatna

- kreatywna

- samodzielna

- punktualna

- obowiązkowa

- sumienna

a dodatkowo możesz się pochwalić doświadczeniem w branży OZE

ta praca jest właśnie dla Ciebie.

To oferujemy

- niezbędne narzędzia do pracy,

- szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

- jasno określona ścieżka awansu,

- wsparcie kadry kierowniczej, jak i całego zespołu,

- praca w dynamicznie rozwijającej się w firmie, z przyjazną atmosferą i młodym zespołem.

O nas

Firma Spectrum PV jest jednym z czołowych dostawców rozwiązań fotowoltaicznych oraz pomp ciepła w Polsce. Jako wiodące przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku, dajemy doskonałe możliwości rozwoju naszym pracownikom.

Dołączając do Spectrum PV będziesz członkiem zgranego zespołu, który wzajemnie się wspiera oraz pomaga sobie. Jako lokalna firma stawiamy na ludzi i relacje. Nie wymagamy doświadczenia w branży OZE, wszystkiego Cię nauczymy podczas licznych szkoleń. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, charyzmatyczną, posiadającą cechy pomocne w budowaniu pozytywnych relacji z klientami, taką która z łatwością potrafi zainteresować rozmową jednocześnie rzeczowo przedstawiając ofertę, zgłoś się do nas!