Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

DARMADO Kiszka-Demski sp. k.

  • Wodnika 48, Osowa, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wodnika 48

Osowa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Sukcesywna nauka przy wsparciu działu księgowości

  • Wdrażanie nauki w bieżącą pracę

  • Opisywanie dokumentów księgowych

  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentów

  • Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – średnie lub w trakcie studiów z obszaru księgowego – preferowane.

  • Chęć do nauki i zdobywania doświadczenia w zakresie rachunkowości i finansów

  • Dobra organizacja pracy,

  • Terminowość oraz zaangażowanie,

  • Komunikatywność,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Dodatkowym atutem będą: znajomość systemu ENOVA365 oraz specjalistyczne kursy i szkolenia.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Naukę i ćwiczenie zdobytych umiejętności w praktyce,

  • Elastyczną formę zatrudnienia i czas pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Zdobywanie cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego, awansu

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę przy wsparciu zespołu księgowości w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zniżki pracownicze na cały asortyment,

  • Dodatkowe szkolenia oraz szansa na podnoszenie kwalifikacji;

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

  • Kartę MULTISPORT,

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

O nas

Jesteśmy firmą istniejąca na rynku już od ponad 15 lat i zrzeszamy pod marką SportSalon

nasze internetowe i stacjonarne sklepy sportowe SnowShop.pl, SurfShop.pl i BikeSalon.pl.

Nasz Team składa się między innymi z pasjonatów i instruktorów sportów letnich i zimowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy zatrudnimy: Pracownika administracyjno- biurowego do Działu Księgowości z możliwością przyuczenia do zawodu do naszego biura w Gdańsku przy ul. Wodnika 48.

Aplikuj! Spotkajmy się na rozmowie kwalifikacyjnej :)

Wyślij email wraz z CV poprzez przycisk Aplikuj.