Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ENERGY ON sp. z o.o.

  • Trzy Lipy 3, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Trzy Lipy 3

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie do systemu dokumentów zakupowych oraz kierowanie ich do płatności

  • archiwizacja dokumentów firmowych i dbanie o poprawny obieg informacji w firmie

  • redagowanie i wysyłka pism do klientów oraz instytucji zewnętrznych

  • nadzór nad sprzętem firmowym (telefony, komputery, drukarki) oraz samochodami służbowymi

  • przygotowywanie wniosków o dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła oraz wsparcie klientów w kompletowaniu załączników do ww. wniosków

  • współpraca z zewnętrzną kadrową – ewidencjonowanie urlopów pracowników, nadzór nad listą obecności oraz kartą ewidencji czasu pracy

  • prowadzenie komunikacji z klientami firmy (telefonicznej i poprzez e-mail)

  • zarządzanie potrzebami biura w zakresie zakupów sprzętów, materiałów biurowych, artykułów spożywczych oraz środków czystości

  • wsparcie biura w czasie nieobecności innych pracowników działu administracyjnego

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy własnej, sumienność i dokładność

  • wykształcenie wyższe

  • minimum rok doświadczenia zawodowego w pracy biurowej

  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • wysoki poziom komunikacji i kultury osobistej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i zgranym zespole

  • pracę stacjonarną w Parku Naukowo-Technologicznym

  • niezbędne narzędzia pracy

O nas

W Energy On Sp. z o.o. stawiamy na innowacyjne rozwiązania.

Zajmujemy się pomaganiem klientom stać się świadomym uczestnikiem transformacji energetycznej. W Polsce odchodzimy od starego modelu kopcących spalanym węglem elektrowni dużych mocy z wielkimi kominami na rzecz małych, rozproszonych źródeł energii, które produkują prąd w czysty sposób. My robimy to za pomocą instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła, a naszą ofertę uzupełniają produkty związane z elektromobilnością, magazyny energii i usługi inżynierskie.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, złożoną z młodych i ambitnych ludzi. W firmie preferujemy nieformalny sposób bycia. Ważna jest dla nas dobra atmosfera pracy.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika administracyjno-biurowego.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Sprawdź nasz profil na facebook’u https://www.facebook.com/EnergyOnZdroweOgrzewanie i wejdź na naszą stronę internetową https://www.energy-on.pl

Jeżeli uważasz, że pasujesz do naszego zespołu, interesuje Cię to czym się zajmujemy i spełniasz nasze wymagania, zaaplikuj do nas!