Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik administracyjno-biurowy

Konsulat Królestwa Hiszpanii w GdańskuO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Konsulat Królestwa Hiszpanii w Gdańsku poszukuje osoby o wysokiej kulturze osobistej, z bardzo dobrymi umiejętnościami organizacji czasu pracy, do prowadzenia zadań administracyjno-biurowych.

OPIS STANOWISKA:

  • Bieżąca obsługa biurowa
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Prowadzenie korespondencji
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji
  • Utrzymywanie relacji z klientami
  • Koordynacja terminarza i umawianie spotkań
  • Organizacja wyjazdów służbowych
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki administracyjne)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego udokumentowana certyfikatami
  • Dobra znajomość j. hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
  • Łatwość w prowadzeniu korespondencji
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie
  • Umiejętność sprawnego funkcjonowania pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w aspekcie wieloletnim
  • Interesującą i stabilną pracę w kameralnym środowisku biurowym
  • Pakiet zdrowotny – opieka medyczna

Konsulat Królestwa Hiszpanii w Gdańsku zastrzega sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne