Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

HLS EUROCUSTOMS24 SP. Z O.O. sp.k.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Janka Wiśniewskiego 31

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Asysta przy przyjmowaniu zleceń odpraw celnych i nadzór nad ich realizacją,

  • Support agentów celnych w kompletowaniu dokumentacji

  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności agencji celnej i sporządzanie dokumentacji celnej

  • Ogólne prace biurowe, przyjmowanie i wysyłka poczty

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe dające możliwość uzyskania wpisu na listę agentów celnych z tytułu ukończenia odpowiednich studiów (np. prawo, ekonomia, administracja, logistyka)

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • komunikatywna znajomość języka obcego – angielski lub niemiecki

  • mile widziane prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie bazujące na umowie o pracę

  • Bardzo dobre warunki pracy w zgranym i zorientowanym na wspólny cel zespole

  • Szerokie możliwości rozwijania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Ubezpieczenie na życie

  • Parking dla pracowników

  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych kompetencji (również uzależniony od wyników system bonusowy)

O nas

HLS Eurocustoms24 jest spółką z ugruntowaną pozycją na rynku i kilkunastoletnim doświadczeniem w miedzynarodowej branży odpraw celnych towarów.

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem profesjonalistów, którzy pracują z pasją i wspólnie realizują zamierzone cele.

Szukamy kogoś, kto żyje dynamiką pracy i czerpie satysfakcję z rozwiązywania problemów naszych klientów, dla kogo nie istnieją granice w dążeniu do celu. Szukamy Agenta Celnego, który będzie chciał budować innowacyjną i przyjazną markę, utożsamiać się z firmą i być docenianym za wkład w pracę.