Oferta pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

Stefczyk Finanse

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Nadawanie uprawnień do systemów informatycznych,

  • Prowadzenie ewidencji zgłoszeń,

  • Obsługa skrzynki mailowej,

  • Współpraca z innymi komórkami.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 miesiące doświadczenia w pracy biurowej,

  • Wykształcenie co najmniej średnie,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (opcjonalnie podstawy Access),

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,

  • Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Znajomość jęz. angielskiego.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu ochrony danych osobowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie z tradycjami, cieszącej się dużą rozpoznawalnością i zaufaniem Klientów,

  • Szkolenia i możliwość rozwoju,

  • Współpracę w zgranym, wspierającym Zespole,

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

CO NAS WYRÓŻNIA

Budujemy i podtrzymujemy relacje z Klientami.

Działamy zespołowo i dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Jesteśmy dużą instytucją finansową, ale nie nazywamy siebie korporacją.

Jesteśmy społecznością.

Przewiń do profilu firmy