Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ULIFE Artur Konopiński

4 8006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Lubczykowa 2A

Dąbrowa

Gdynia

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

- sprawdzanie i odbieranie poczty w formie elektronicznej

- pozyskiwanie opiekunek/ów do pracy na terenie Niemiec;

- obsługa połączeń przychodzących (potencjalnych jak i obecnych klientów Firmy);

- archiwizacja dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami;

- prowadzenie i obsługa korespondencji w firmie;

- budowanie i utrzymywanie długotrwałych i silnych relacji z kluczowymi klientami;

- dbałość o wizerunek firmy;

- raportowanie postępów prac nad projektami.

Nasze wymagania

Wymagania:

- znajomość pakietu MS Office;

- zaangażowanie i chęć rozwoju;

- doświadczenie w branży call center bądź dziale sprzedaży będzie dodatkowym atutem;

- organizacja własnej pracy;

- doskonałe umiejętności komunikacyjne;

- skrupulatność i zorientowanie na wyniki.

To oferujemy

Oferujemy:

- szkolenie wstępne, które przygotuje Cię do pracy;

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/o pracę lub B2B;

- niezbędne narzędzia pracy : telefon, komputer;

- atrakcyjne wynagrodzenie plus premia adekwatna do zaangażowania;

- stabilną i spokojną pracę w młodym, ambitnym zespole;

- swobodę w działaniu i podejmowaniu decyzji;

- możliwość rozwoju zawodowego, awansu;

- przyjazną, spokojną atmosferę oraz partnerską współpracę.

Benefity

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Ulife to jeden z liderów w branży opiekuńczej, zajmujący się koordynacją Opiekunek i Opiekunów do osób starszych w Niemczech.

Jeżeli szukasz zajęcia, które dostarczy Ci mnóstwo satysfakcji, dołącz do nas jeszcze dzisiaj. Możesz być pewien, że współpracując z nami nie wpadniesz w codzienną rutynę!

Poszukujemy osoby na stanowisko - Specjalista ds. obsługi klienta (znajomość języka Niemieckiego będzie dodatkowym atutem)