Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

Elektrotechnika MORS Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zadań administracyjnych związanych z funkcjonowaniem biura
  • fakturowanie usług firmowych
  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • nadzór nad umowami Spółki
  • nadzór nad korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną,
  • organizacja zakupów materiałów biurowych
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • umiejętności biegłej obsługi aplikacji MS Office (Word, Excel),
  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • obowiązkowości i zaangażowania w powierzone zadania,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • atutem będzie znajomość podstaw księgowości.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do doświadczenia.
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość przystąpienia do pakietu medycznego i sportowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • system premiowy

Elektrotechnika MORS Sp. z o.o.

Od 1990r. tworzymy i rozwijamy branżę elektrotechniczną w Polsce.

Jesteśmy zawsze pod ręką – licząc 29 oddziałów w całym kraju.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr. ref. GD/22/11

Pracownik administracyjno-biurowy, Gdynia