Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

DR SPIL POLSKA Marcin Kozubek

  • Chorzowska 64, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Chorzowska 64

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentów księgowo-rachunkowych dla zewnętrznego biura rachunkowego

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej firmy

  • Przygotowywanie ofert, w tym w ramach Zamówień Publicznych

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

  • Kontakt z dostawcami i podwykonawcami firmy

  • Koordynacja importu towarów spoza Unii Europejskiej

  • Przygotowywanie stosownych dokumentów związanych z importem towarów

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Obsługa firmowej skrzynki poczty elektronicznej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum 3-letnie w pracy biurowej

  • Doświadczenie minimum 3-letnie w przygotowywaniu ofert w ramach Zamówień Publicznych

  • Doświadczenie minimum 3-letnie w prowadzeniu kadr w firmie

  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów księgowo-rachunkowych dla zewnętrznego biura rachunkowego

  • Obsługa oprogramowania komputerowego księgowo-magazynowego

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, elastyczność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. „B”

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania pakietu Optima

  • Energiczne usposobienie

  • Doświadczenie w organizacji importu z krajów spoza Unii Europejskiej

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy biurowej w firmie realizującej roboty budowlane

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazna atmosfera w pracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwojowej firmie o stabilnej pozycji na rynku krajowym

  • Praca w stałych godzinach, od 8 do 16