Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

DR SPIL POLSKA Marcin KozubekO firmie

  • Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DR SPIL POLSKA Marcin Kozubek

Chorzowska 64

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentów księgowo-rachunkowych dla zewnętrznego biura rachunkowego
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej firmy
  • Przygotowywanie ofert, w tym w ramach Zamówień Publicznych
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
  • Kontakt z dostawcami i podwykonawcami firmy
  • Koordynacja importu towarów spoza Unii Europejskiej
  • Przygotowywanie stosownych dokumentów związanych z importem towarów
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Obsługa firmowej skrzynki poczty elektronicznej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum 3-letnie w pracy biurowej
  • Doświadczenie minimum 3-letnie w przygotowywaniu ofert w ramach Zamówień Publicznych
  • Doświadczenie minimum 3-letnie w prowadzeniu kadr w firmie
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów księgowo-rachunkowych dla zewnętrznego biura rachunkowego
  • Obsługa oprogramowania komputerowego księgowo-magazynowego
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, elastyczność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. „B”

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania pakietu Optima
  • Energiczne usposobienie
  • Doświadczenie w organizacji importu z krajów spoza Unii Europejskiej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy biurowej w firmie realizującej roboty budowlane

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwojowej firmie o stabilnej pozycji na rynku krajowym
  • Praca w stałych godzinach, od 8 do 16

Pracownik administracyjno-biurowy, Chorzowska 64, Gliwice