Logo Pracuj.pl

HURTOWNIA OPON MISZTAL sp.j.O firmie

6 498–8 500
brutto / mies.
  • Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

HURTOWNIA OPON MISZTAL sp.j.

Towarowa 21

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca realizacja zadań administracyjnych – w tym fakturowanie oraz raportowanie,
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym przepływem informacji i realizacją zamówień klientów,
  • Zarządzanie obiegiem korespondencji oraz dokumentami wewnętrznymi i zewnętrznym
  • Współpraca z firmami transportowymi
  • Współpraca z dostawcami usług dla firmy
  • Ponadto osoba ta będzie wspierać dział handlowy w bieżących pracach
  • Praca w kilkuosobowym zespole

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Ogólna znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • Prawo jazdy kat.B
  • Umiejętności pracy w zespole oraz indywidualnie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ogólnopolskim zasięgu, jednej z liderów w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne wynagrodzenie

Pracownik administracyjno-biurowy, Towarowa 21, Gliwice