Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

DEWIZA Audyt sp. z o.o.

  • Józefa Lompy 1, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + delegacje + nadgodziny

Józefa Lompy 1

Gliwice

Twój zakres obowiązków

Zatrudnimy pracownika na stanowisku administracyjno-biurowym.

Rola (funkcja) w zespole - Kierownik projektów audytowych (rewizyjnych).

Zakres obowiązków:

Prowadzenie projektów audytowych (audyt zewnętrzny finansowy) - rola OPERACYJNA na projekcie i nadzór na pracą asystentów, oraz obowiązki administracyjne kierownika projektu. Praca wspólnie i/lub pod nadzorem biegłego rewidenta zaangażowanego w projekt. Projekty głównie w obszarze badań i przeglądów sprawozdań finansowych, przekształceń przedsiębiorstw.

Wykonywanie i dokumentowanie procedur badania sprawozdań, w tym weryfikację wykonania zadań zleconych asystentom;

Wsparcie w projektach doradczych z zakresu księgowości, kontrolingu i sprawozdawczości finansowej, w roli asystenta / członka projektu.

Codzienna komunikacja z klientem, w szczególności w trakcie badania sprawozdań finansowych, oraz z pracownikami.

Czynności administracyjne w zakresie zarządzania projekami.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

Biegłej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie,

Ukończonych studiów wyższych o profilu ekonomicznym, preferowane: rachunkowość, finanse lub pokrewne,

Minimum 2 letniego doświadczenia w badaniu sprawozdań finansowych, co najmniej 1 rok w roli kierownika projektu / seniora, lub kilkuletniego doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym jako samodzielny księgowy ze znajomością Ksiąg Handlowych (nie KPiR !) lub w działach księgowych spółek kapitałowych na stanowisku głównej księgowej / głównego księgowego,

Znajomości teoretyczne i umiejętność praktycznego zastosowania podstawowych przepisów prawa bilansowego i podatkowego, w zakresie rachunkowości spółek prawa handlowego.

Mile widziana znajomość przepisów z zakresu rewizji finansowej (MSRF, MSB),

Dyspozycyjności, codzienna mobilność (praca w biurze i u klienta) oraz gotowość do sporadycznych kilkudniowych wyjazdów (wyjazdy służbowe Śląsk i Małopolska do klientów, w tym max 6 tyg. w roku wyjazdy z noclegami w hotelach),

Poczucia obowiązku, konsekwencji w działaniu,

Umiejętności analitycznego myślenia,

Umiejętność dobrej organizacji pracy w tym umiejętności realizowania kilku zadań jednocześnie,

Mile wiedziany rozpoczęty proces uzyskiwania uprawnień biegłego rewidenta.

To oferujemy

Oferujemy:

Ciekawą pracę w zespole doświadczonych biegłych rewidentów, innych kierowników projektów audytowych i asystentów. Praca z osobami z bogatym doświadczeniem w Big4 oraz na stanowiskach (głównych) księgowych, które wybrały ścieżkę audytową, tworzących młody i dynamiczny zespół,

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym oraz zaliczenia aplikacji na biegłego rewidenta,

Stabilną formę zatrudniania etat lub umowa współpracy B2B,

Elastyczny czas pracy, dopasowany do indywidualnych potrzeb, oraz konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do natężenia pracy,

Możliwość odbycia szkoleń biegłego rewidenta dofinansowanych przez pracodawcę - finansujemy egzaminy i szkolenia, oraz uczestniczenia w praktycznych szkolenia prowadzonych przez czynnych biegłych rewidentów.

Spotkania integracyjne.

DEWIZA Audyt wyróżnia się możliwością udziału w zdywersyfikowanych projektach (audyt, due diligence, wyceny, konsulting przy wdrożeniach systemu kontroli wew. oraz rozwiązań kontrolingowych itp.)

O nas

DEWIZA Audyt to spółka zbudowana przez osoby, które - po latach doświadczeń w tzw. Wielkiej Czwórce (Big4) - zdecydowały się założenia własnej firmy i świadczenie usług pod własną marką, usług o najwyższej jakości w sposób profesjonalny, porównywalnych do jakości oferowanej głównie przez największe korporacje na świecie.

DEWIZA Audyt uczestniczy w projektach na terenie całego kraju w szczególności w zakresie badań sprawozdań finansowych, przekształceń, połączeń lub podziału spółek, wycen, due diligence oraz doradztwa w zakresie procesów M&A.