Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

DEWIZA Audyt sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + trzynasta pensja + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudnimy pracownika na stanowisku administracyjno-biurowym.

  • Rola (funkcja) w zespole - Kierownik projektów audytowych (rewizyjnych).

  • Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów audytowych (audyt zewnętrzny finansowy) - rola OPERACYJNA na projekcie i nadzór na pracą asystentów, oraz obowiązki administracyjne kierownika projektu. Praca wspólnie i/lub pod nadzorem biegłego rewidenta zaangażowanego w projekt. Projekty głównie w obszarze badań i przeglądów sprawozdań finansowych, przekształceń przedsiębiorstw.

  • Wykonywanie i dokumentowanie procedur badania sprawozdań, w tym weryfikację wykonania zadań zleconych asystentom;

  • Wsparcie w projektach doradczych z zakresu księgowości, kontrolingu i sprawozdawczości finansowej, w roli asystenta / członka projektu.

  • Codzienna komunikacja z klientem, w szczególności w trakcie badania sprawozdań finansowych, oraz z pracownikami.

  • Czynności administracyjne w zakresie zarządzania projektami.

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:

  • Biegłej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie,

  • Ukończonych studiów wyższych o profilu ekonomicznym, preferowane: rachunkowość, finanse lub pokrewne,

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w badaniu sprawozdań finansowych, co najmniej 1 rok w roli kierownika projektu / seniora, lub kilkuletniego doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym jako samodzielny księgowy ze znajomością Ksiąg Handlowych (nie KPiR !) lub w działach księgowych spółek kapitałowych na stanowisku głównej księgowej / głównego księgowego,

  • Znajomości teoretyczne i umiejętność praktycznego zastosowania podstawowych przepisów prawa bilansowego i podatkowego, w zakresie rachunkowości spółek prawa handlowego,

  • Mile widziana znajomość przepisów z zakresu rewizji finansowej (MSRF, MSB),

  • Dyspozycyjności, codzienna mobilność (praca w biurze i u klienta) oraz gotowość do sporadycznych kilkudniowych wyjazdów (wyjazdy służbowe Śląsk i Małopolska do klientów, w tym max 6 tyg. w roku wyjazdy z noclegami w hotelach),

  • Poczucia obowiązku, konsekwencji w działaniu,

  • Umiejętności analitycznego myślenia,

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy w tym umiejętności realizowania kilku zadań jednocześnie,

  • Mile wiedziany rozpoczęty proces uzyskiwania uprawnień biegłego rewidenta.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w zespole doświadczonych biegłych rewidentów, innych kierowników projektów audytowych i asystentów. Praca z osobami z bogatym doświadczeniem w Big4 oraz na stanowiskach (głównych) księgowych, które wybrały ścieżkę audytową, tworzących młody i dynamiczny zespół,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym oraz zaliczenia aplikacji na biegłego rewidenta,

  • Stabilną formę zatrudniania etat lub umowa współpracy B2B,

  • Elastyczny czas pracy, dopasowany do indywidualnych potrzeb, oraz konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do natężenia pracy,

  • Możliwość odbycia szkoleń biegłego rewidenta dofinansowanych przez pracodawcę - finansujemy egzaminy i szkolenia, oraz uczestniczenia w praktycznych szkolenia prowadzonych przez czynnych biegłych rewidentów.

  • Spotkania integracyjne.

  • DEWIZA Audyt wyróżnia się możliwością udziału w zdywersyfikowanych projektach (audyt, due diligence, wyceny, konsulting przy wdrożeniach systemu kontroli wew. oraz rozwiązań kontrolingowych itp.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

DEWIZA Audyt to spółka zbudowana przez osoby, które - po latach doświadczeń w tzw. Wielkiej Czwórce (Big4) - zdecydowały się założenia własnej firmy i świadczenie usług pod własną marką, usług o najwyższej jakości w sposób profesjonalny, porównywalnych do jakości oferowanej głównie przez największe korporacje na świecie.

DEWIZA Audyt uczestniczy w projektach na terenie całego kraju w szczególności w zakresie badań sprawozdań finansowych, przekształceń, połączeń lub podziału spółek, wycen, due diligence oraz doradztwa w zakresie procesów M&A.