Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

DARZHUNT

28,0045,00 brutto / godz.
  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta zagranicznego w j. angielskim, mailowo i telefonicznie, a także częste spotkania

  • Tworzenie dokumetacji związanych z organizacją polowań

  • Organizacja polowań, robienie rezerwacji hotelowych itd

  • Ewidencja i zarządzanie korespondencją;

  • Organizacja spotkań i polowań

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem biura, zbieranie i przetwarzanie danych oraz przygotowanie protokołów z polowań, raportów, zestawień

  • Rejestrowanie, dekretacja faktur zakupu

  • Tworzenie zamówień oraz ofert w j. polskim oraz angielskim

  • Rejestracja faktur w programie finansowo księgowym;

  • Inne bieżące prace administracyjno-biurowe związane z pracą na stanowisku;

  • Organizowanie i koordynacja wyjazdów służbowym oraz polowań

  • Praca wyjazdowa (delegacje) do innych części kraju jako tłumacz

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w organizowaniu imprez

  • Doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego

  • Płynna znajomość w mowie i piśmie j. polskiego i angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel;

  • Umiejętność pracy z dokumentami;

  • Systematyczność, dokładność, skrupulatność, punktualność, uczciwość, wysoki poziom dyskrecji;

  • Dyspozycyjność;

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Dużą elestyczność godzin pracy

O nas

Jesteśmy biurem polowań, które szybko się rozwija. Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Odpowiem tylko na zgłoszenia z CV.