Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Garden One Marcin Miłoś

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie obiegiem dokumentów,

  • Koordynacja przepływu informacji,

  • Zarządzanie korespondencją i komunikacją telefoniczną,

  • Współpraca z różnymi działami firmy,

  • Wspieranie zarządu w codziennej pracy,

  • Czuwanie nad dokumentacją dotyczącą floty pojazdów firmowych,

  • Organizacja podróży służbowych,

  • Koordynacja zamówień m.in. artykułów biurowych, artykułów spożywczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku asystentki zarządu lub doświadczenie w pracy w sekretariacie,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów,

  • Kartę Multisport

O nas

Garden One to firma proponująca szeroki wachlarz usług. Oferujemy: projektowanie i zakładanie zieleni publicznej oraz prywatnej; budowę małej architektury ogrodowej; budowę, utrzymanie i pielęgnację boisk sportowych; zakładanie i pielęgnację trawników; projekty i budowę tarasów; pielęgnację, sadzenie i przesadzanie roślin; nawadnianie ogrodów oraz wykonywanie i montaż instalacji wodnych; aranżacje wnętrz zielenią; oświetlenia i iluminacje, a także budowę nawierzchni brukowej.