Logo Pracuj.pl

Pracownik Administracyjno-Biurowy

DIPOL Plastic Technology Sp. z o.o.O firmie

  • Jasionka (pow. rzeszowski)
    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur sprzedażowych,
  • prowadzenie zestawień dokumentacji sprzedażowej,
  • sporządzanie raportów kasowych,
  • odpowiedzialność i nadzór nad gotówką w kasie, jej obrotem i rozliczaniem,
  • wprowadzanie faktur zakupowych,
  • współpraca z agencjami celnymi pod kątem eksportowanych i importowanych towarów,
  • przygotowanie dokumentów dla działu księgowego,
  • organizowanie transportów z dostawami do klientów,
  • obsługa interesantów w kontakcie bezpośrednim i telefonicznym,
  • kontrola nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • bieżąca współpraca z poszczególnymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kategorii B
  • dokładność, umiejętność dobrej organizacji pracy
  • znajomość obsługi MS Office i urządzeń biurowych
  • chęć pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość programu Comarch XL

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, karta multisport,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Pracownik Administracyjno-Biurowy, Jasionka (pow. rzeszowski)