Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Ogrodowa 14

Józefosław (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie, bieżąca analiza, rozliczanie i kontrola należności oraz kontakt z klientami w tym zakresie

  • weryfikacja, ewidencja, klasyfikacja faktur – nadzór nad obiegiem dokumentów

  • prowadzenie akt osobowych pracowników (współpraca w tym zakresie z zewnętrzną księgowością)

  • przygotowywanie dokumentów księgowych i kadrowych dla księgowości

  • (stały kontakt z księgowością zewnętrzną),

  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, zastępstw, nadgodzin

  • przygotowywanie sprawozdań i analiz przychodowo-kosztowych

  • wprowadzanie danych i weryfikacja ich aktualności w systemach sprawozdawczych

  • zarządzanie dostawcami, nadzorowanie firm współpracujących, porównywanie ofert od dostawców

  • obsługa kancelaryjna: poczta, zamówienia art. biurowych

  • bieżące wsparcie pracy sekretariatu placówki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (może być w trakcie)

  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office – w szczególności programu Excel

  • dokładność, staranność i rzetelność

  • zdolności analityczne

  • umiejętność ustalenia priorytetów i organizowania własnej pracy,

  • odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania.

  • umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji i wykorzystywania ich w pracy.

  • Mile widziane:

  • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, przepisów prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na poziomie podstawowym

  • wyższe wykształcenie w dziedzinie ekonomii, finansów lub rachunkowości

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub wybraną przez kandydata formę zatrudnienia

  • Miłą atmosferę w młodym i otwartym zespole.

O nas

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk aplikowania.