Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

FUNDACJA KALISKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  • Częstochowska 25, Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, Pracownik decyduje o godzinie rozpoczęcia pracy w przedziale czasu 7:00-9:00. Zakończenie po 8 godz.
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

Częstochowska 25

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie i rozliczanie dokumentów (faktury kosztowe, wyciągi bankowe),

  • bieżące wsparcie działu księgowości i działu funduszy pożyczkowych,

  • pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • uzgadnianie sald kont księgowych,

  • bieżąca kontrola należności i zobowiązań fundacji,

  • ścisła współpraca z działami wewnętrznymi fundacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, mile widziane finanse i rachunkowość,

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pełnej księgowości,

  • znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • samodzielność, zaangażowanie, dokładność, systematyczność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • możliwość udziału w ciekawych projektach,

  • stałe wynagrodzenie,

  • świadczenie urlopowe,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • ruchomy czas pracy- pracownik decyduje o godzinie rozpoczęcia w przedziale 7-9,

  • dobrą atmosferę w pracy,

  • możliwość nawiązania kontaktów z przedsiębiorcami,

  • możliwość rozwoju dzięki szkoleniom

O nas

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości od 1994 roku nieprzerwanie inicjuje i realizuje działania na rzecz rozwoju gospodarczego. Swoje usługi kierujemy w szczególności do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Oferujemy profesjonalne oraz kompleksowe doradztwo, finansowanie i szkolenia na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej.

Nasze usługi skierowane są przede wszystkim do przedsiębiorców zainteresowanych:

- poszukiwaniem funduszy na rozwój (pożyczki, dotacje, inne źródła finansowania),

- nawiązaniem międzynarodowej współpracy handlowej na terenie Unii Europejskiej,

- udziałem w szkoleniach, seminariach, warsztatach czy konferencjach.