Oferta pracy

Pracownik administracyjno - biurowy

EMITER Sp. z o.o.O firmie

EMITER Sp. z o.o.

Porcelanowa 27

Katowice

EMITER Sp. z o.o.            Katowice, ul. Porcelanowa 27        www.emiter.net.pl

FIRMA Z 30-LETNIĄ TRADYCJĄ,

SPECJALIZUJĄCA SIĘ W DOSTAWACH ROZWIĄZAŃ DLA FOTOWOLTAIKI,
SIECI TELEINFORMATYCZNYCH, INTELIGENTNEGO DOMU,

zatrudni

Opis stanowiska:

  • wprowadzanie dokumentów PZ do systemu ( towary handlowe)
  • wprowadzanie faktur kosztowych do systemu
  • comiesięczne uzgodnienia sprzedaży ( kompletacja faktur, potwierdzanie korekt)
  • kwartalne rozliczenia bonusowe z klientami (sieci) i wystawianie zbiorczych faktur korygujących
  • miesięczne raportowanie obrotów do sieci
  • PPK
  • RODO
  • cykliczne (co 4 miesięczne) raportowanie obrotów do EH, zgodnie z umową
  • cykliczne (co 4 miesięczne) odnawianie ubezpieczeń w EH i aktualizacja w systemie Optima
  • comiesięczne raportowanie sald należności do EH
  • nadzór nad umowami z dostawcami ( towarów i usług) i odbiorcami, ich archiwizacja
  • prowadzenie pozostałej dokumentacji pracowniczej w sprawach związanych ze stosunkiem pracy ( ewidencja czasu pracy, ewidencja i rozliczanie urlopów wypoczynkowych)
  • nadzorowanie terminowości przeprowadzenia szkoleń BHP
  • nadzorowanie terminowości wykonania badań lekarskich ( kontrolnych, okresowych)
  • współpraca z zewnętrzną firmą w zakresie BHP
  • prowadzenie rejestru poczty przychodzącej i wychodzącej

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • uczciwość, rzetelność
  • atutem będzie znajomość programu Optima Comarch

Oferujemy:

  • praca na etat w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie po okresie próbnym 3000 zł netto

Osoby zainteresowane naszą ofertą, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
klikając w przycisk aplikowania.

wraz z podpisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy