Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno - biurowy

PHU Pionex Piotr GabryśO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa biura - bieżące sprawy administracyjno-handlowe związane z funkcjonowaniem oddziału

  • Wystawianie faktur (program Symfonia )

  • Sprawdzanie i kompletacja dokumentów,

  • Kontrola rozrachunków z klientami,

  • Wsparcie pozostałych pracowników w bieżących obowiązkach

  • Bieżąca współpraca z kontrahentami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, programów handlowych (mile widziana znajomość programu Symfonia Handel)

  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, terminowość,

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin,

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Mile widziana znajomość rynku/asortymentu chemii budowlanej

To oferujemy

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity w ramach ZFŚS

  • Pełne wdrożenie do pracy na w/w stanowisku

PHU Pionex Piotr Gabryś

Firma „PIONEX” dystrybutor chemii budowlanej.

Obejmuje swoim zasięgiem teren Polski południowo-wschodniej. Działa od 1992 roku, kładąc nacisk na ciągły rozwój i pełen profesjonalizm. Zespół firmy liczy ponad 100 pracowników, którzy realizują swoje zadania w terenie jak i na miejscu w 7 różnych lokalizacjach: Bielsko-Biała, Katowice, Rzeszów, Lublin, Zamość, Międzyrzec Podlaski i Łomża.

Przewiń do profilu firmy